Spirale do uszu są stosowane przede wszystkim w celu ozdobienia tunelu, dzięki czemu korzystanie z nich wpływa na jego ogólny wygląd. Zdarza się jednak, że są one używane również jako rozpychacz, lecz znacznie lepiej odnajdują się w roli waloru wizualnego, dlatego lepszym wyborem do powiększenia tunelu będzie taper.

Spirala do ucha – co warto o niej wiedzieć?

Jest to oryginalna ozdoba, która z pewnością spełnia oczekiwania klientów choćby ze względu na różnobarwne spirale oraz nowoczesne wzornictwo, począwszy od panterki, a kończąc na gwiazdkach czy diamentach. Można również zdecydować się na jednolity kolor spirali, dzięki czemu będą idealnie dopasowane do stroju.

Wszystkie modele zostały stworzone z akrylu, który jest niezawodny, gładki oraz delikatny dla skóry, a na dodatek posiadają one także wiele innych zalet. Nie tylko są doskonałą ozdobą, ale również sprawdzają się podczas snu lub aktywności fizycznej, co dla wielu osób ma ogromne znaczenie.

Jaka średnica kolczyka spirala będzie odpowiednia?

Spirala do uszu posiada różne średnice, co pozwala wybrać model do aktualnej wielkości tunelu. Warto jednak zaopatrzyć się w nieco szerszy model, aby można było bez problemu wymienić poprzedni na nowy po zwiększeniu średnicy tunelu. Należy mieć na uwadze, że przekrój spirali nie jest idealnie okrągły, co może spowodować nierównomierne rozciąganie. Właśnie dlatego lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z tapera, a spirale stosować przede wszystkim do ozdoby rozciągniętych kanałów.