Można tworzyć hybrydy, które idealnie pasują do naszych preferencji i gustów. Gdy tworzymy manicure hybrydowy w domu, z powodzeniem można zastosować bazy i lakiery kauczkowe. Dlatego wiele osób tworzących manicure wybiera lakiery zawierające gumę, które są trwalsze i elastyczne.

Właściwości lakierów kauczukowych

Powodem, dla którego kobiety tak bardzo preferowały kauczkowe lakiery do paznokci od Makear, były ich wysokiej jakości cechy. Można wskazać, że lakiery te są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co sprawia, że układ paznokci wytrzymuje nawet wymagające okoliczności. Poza tym nierówna płytka paznokcia również nie wchodzi w grę. Warto również wspomnieć, że lakiery te można bez problemu rozprowadzić na płytce paznokcia.

Nakładanie lakierów kauczukowych

Przy prawidłowym nakładaniu kauczkowego lakieru do paznokci należy to robić etapami, zaczynając od bazy i kończąc na topie. Po każdym etapie należy również użyć lampy UV, aby utwardzić lakier. Dzięki czemu może on uzyskać niepowtarzalny wygląd. Kosmetyczka powinna być z tym zaznajomiona, ale dobrze, jeśli sama klientka ma powierzchowne pojęcie o tym procesie. Istnieje wiele kolorów lakierów do gumy, które można dostać, dzięki czemu konsumenci mają z czego wybierać. Pozwala to na niezwykłą pielęgnację paznokci.

lakiery kauczukowe

Kauczukowe lakiery do paznokci — warto kupić, czy nie?

kauczukowe bazy i lakiery reklamowane są jako nowe i ekscytujące odkrycie. Warto jednak sprawdzić przed zakupem. Nawet jeśli masz przetestowane i sprawdzone produkty do hybryd, czasem trudno przekonać się, że coś co jest nowe, jest warte zmiany. Co więc powinnaś zrobić? Zapytaj innych ludzi o ich opinie.

Lakier dla profesjonalistów to narzędzie pracy, a nie tylko kosmetyk. Nie tylko dla nich ważne jest czytanie recenzji, ale także dla klientów, którzy noszą je tygodniami. To oni mogą ocenić, czy kauczkowe lakiery są nie tylko trwałe, ale czy można z ich pomocą tworzyć piękne wzory. Nie tylko jeden kolor, ale co najmniej kilka kolorów. Przeglądając kauczkowe lakiery, możesz stwierdzić, czy powinny być one stałym elementem Twojej stylizacji czy nie.