Panie uwielbiają manicure hybrydowy, nie rozstają się z nim i cały czas poszukują nowości oraz ciekawych stylizacji swoich paznokci. W naszym asortymencie znajdują się piękne pyłki do paznokci, dzięki którym można uzyskać niesamowite efekty na paznokciach. Dzięki pyłkom od makear.pl każda stylistka jest w stanie wyczarować prawdziwe cuda na dłoniach i ozdobić je w przykuwający uwagę sposób.

Pyłki na paznokcie – kolorowe, błyszczące drobinki

Pyłki do paznokci od Makear.pl to produkty, które doskonale ozdobią Twoje paznokcie i pozwolą na nadanie im niepowtarzalnego charakteru w bardzo prosty i szybki sposób. Ich plusów, znanych każdej stylistce paznokci jest mnóstwo.

Pyłki do paznokci różnią się głównie efektem, jaki można osiągnąć, nakładając je na paznokcie. Dzięki nim można tworzyć lustrzane paznokcie lub holograficzne, z lekko błyszczącą poświatą. Pyłki do paznokci różnią się także wielkością drobinek. Pyłki mogą być maleńkie i bardzo delikatne, podobne w konsystencji do drobnego piasku lub mogą występować, jako kolorowe płatki. Nie ma znaczenia, na który pyłek do paznokci postawisz, za każdym razem Twoje dłonie będą ozdobione w zupełnie niepowtarzalny i piękny sposób.

Pyłki do paznokci sprawdzą się idealnie podczas nakładania na wszystkie paznokcie oraz akcentowania stylizacji ciekawym i modnym dodatkiem. Wzorki wykonane pyłkiem to świetny pomysł pozwalający na tworzenie zdobień, które oczarują każdego. Produkt, mimo że jest zapakowany w małe pudełeczko, to jest bardzo wydajny, a to oznacza, że wystarczy na wiele aplikacji i można wykonać przy jego pomocy mnóstwo ciekawych zdobień.

Kolejny atut to łatwość nakładania naszych pyłków na paznokcie. Całkiem nowy manicure można stworzyć w zaledwie kilka chwil. Pyłki na paznokcie od makear.pl, nie wymagają precyzji i ogromnych umiejętności. To szybki i piękny efekt oraz łatwa aplikacja.

Duży wybór pyłków do paznokci od makear.pl

W asortymencie sklepu makear.pl można kupić pyłki na paznokcie od uznanych i cenionych przez stylistów marek, w dodatku są one w świetnych cenach. Każdy pyłek zapakowany jest w osobne pudełeczko, dzięki czemu łatwo utrzymać porządek i zapobiec marnowaniu się produktu. W ofercie znajdują się pyłki do paznokci od:

  • Hoarfrost – drobne pyłki, dające subtelny i delikatny efekt.
  • PreciousStone – efekty niezwykle pięknej i modnej lustrzanej tafli.
  • AluFlakes – nieregularne płatki, które są bardzo cienkie, dzięki czemu precyzyjnie przylegają do płytki i pięknie ją zdobią. 
  • Storm – wspaniałe, holograficzne efekty.
  • Solar – nowoczesne i efektowne holograficzne stylizacje.