Po co używa się tusz do rzęs?

Tusz do rzęs służy do koloryzacji rzęs w celu ich podkreślenia. Dzięki temu delikatne włoski na powiekach stają się grubsze i dłuższe, co doskonale uzupełnia makijaż oka. Oprócz pogrubiających i wydłużających tuszy do rzęs na rynku są też takie, które je pielęgnują. Musisz do nich sięgnąć, jeśli chcesz odnowić swoje rzęsy, pobudzić ich wzrost oraz przywrócić zdrowy blask i kolor. Zastanawiasz się jak wybrać odpowiedni tusz do rzęs? Wybór tuszu do rzęs zależy od pożądanego efektu i naturalnego koloru oczu. Uniwersalnym rozwiązaniem jest czarny tusz do rzęs – kosmetyki nie tylko dodają objętości rzęsom, ale są również odpowiednie dla każdego rodzaju skóry i wielu różnych rodzajów makijażu. Wybierając tusz do rzęs w zależności od koloru tęczówki, kieruj się jedną zasadą, a mianowicie kontrastem. Do jasnych oczu wybierz brązowy tusz do rzęs, ciemne oczy możesz podkreślić kolorowym produktem kosmetycznym, na przykład niebieskim lub fioletowym.

tusz do rzęs loreal

Tusz do rzęs Loreal

Kolorowy tusz do rzęs może być dobrym rozwiązaniem do codziennego użytku. Kolorowe tusze do rzęs są idealne na imprezy, do pracy i na specjalne okazje. Tusz niebieski podkreśla blond oczy, a brąz jest idealny do piwnych. Niebieski tusz do rzęs to odpowiedni kosmetyk na każdy dzień, ponieważ pięknie podkreśla niebieskie, zielone i szare tęczówki. Różowy lub fioletowy tusz do rzęs jest idealny na festiwal lub imprezę tematyczną. Tworzy świetny duet z rozświetlaczem i cieniem nude. Brązowy tusz do rzęs jest bardziej miękki i mniej widoczny niż czarny, dlatego powinien być używany codziennie. Ponadto dobrze współgra zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi oprawkami oczu i jest bardzo uniwersalny. Wybierając tusz do rzęs, należy zwrócić uwagę na jego szczoteczkę. Kształt i rodzaj szczoteczki musi być dopasowany do długości rzęs i naszych osobistych preferencji.

Nie zwlekaj, tusze do rzęs Loreal dostępne na darmarsklep.pl, to jedne z najbardziej docenianych modeli na rynku, na które możesz się zdecydować. Zadbaj o swój wygląd już dziś!